Abdurrahman ÖNÜL ilahileri


Abdurrahman Önül kimdir=Abdurrahman Önül 1 Aralık 1973 yılında Bayburt’da doğdu.Eğitimini İstanbul Fatih İmam Hatib lisesinde tamamladı.Küçük yaşında müziğe karşı büyük bir ilgisi vardı.Bir çok özel kurstan müzik eğitimi almış olup yine bir çok müzik enstrümantalini kullana bilmektedir.

1990 yılında “Yalvar Allah’a” albümünü piyasaya çıkararak, müzik dünyasına adım attı.50’ye yakın albüm çıkartan Abdurrahman Önül yaklaşık 9 yıldır Türkiye ve Avrupa’da en çok albümü satan sanatçı olma ünvanını elinde bulunduruyor.Halen İstanbul’da ikametgah etmekte olup ticaretle uğraşmaktadır.

Sanatçı Abdurrahman ÖNÜL Bayburtlu Olup,İmam Hatip Lisesini bitirdikten Sonra Çeşitli Müzik Dallarında Eğitimler Almıştır.20 ye Yakın Albümü Mevcut Olup Türkiye ve Avrupada Ticaret Alanında İşler Yapmaktadır.10 Yıldır Tasavvuf Musikisi Dalında En Çok Albümü Satan Sanatçı Ünvanını Taşımaktadır.


Abdurrahman Önül – Ağlama Zeynebim

Abdurrahman Önül – Ağlama Zeynebim ilahi sözleri Üzdüler seni çok kırdılar seni çok Genç yaşta mateme düştün ah Zeynebim Üzüldü Peygamber ağladı Medine Gözler yaş serik suskundu Medine Ağlama Zeynebim,ağlama Zeynebim Dayanmaz yürekler,ağlama Zeynebim Peygamber’in gülü,ümmetin annesi Cennet’in sultanı,ağlama Zeynebim Medine sessizdi Medine suskundu Zeynebim diyen Peygamber mahzundu Yürekte hüzün var gözlerde yaş serik Ağlıyor […]

Hemen İzle

Abdurrahman Önül – Çok Pişmanım 2008 Yep Yeni ilahi müzik

Abdurrahman Önül – Çok Pişmanım 2008 Yep Yeni ilahi müzik başlıklı ilahiyi hem video olarak dinleyebilir, hem de alttaki linkten mp3 olarak indirebilirsiniz. Abdurrahman Önül – Çok Pişmanım 2008 Yep Yeni ilahi müzik başlıklı ilahiye henüz sözleri eklenmemiştir. En kısa sürede ilahi sözleri eklenecektir.

Hemen İzle

abdurrahman önül ey resul

abdurrahman önül ey resul başlıklı ilahiyi hem video olarak dinleyebilir, hem de alttaki linkten mp3 olarak indirebilirsiniz. Topladım gülleri düştüm yollara Yolum yine uzar patikalara Mevla’m rahmeliyor bütün kullara Öyle özledim ki seni ey resul Açılsın da yollar sana geleyim Açılsın da yollar sana geleyim Öyle özledim ki seni ey resul Öyle özledim ki seni […]

Hemen İzle

Abdurrahman Önül – Ah Medinem – 2014 İlahiler

Abdurrahman Önül – Ah Medinem – 2014 İlahiler başlıklı ilahiyi hem video olarak dinleyebilir, hem de alttaki linkten mp3 olarak indirebilirsiniz. Abdurrahman Önül – Ah Medinem – 2014 İlahiler başlıklı ilahiye henüz sözleri eklenmemiştir. En kısa sürede ilahi sözleri eklenecektir.

Hemen İzle

Abdurrahman Önül – Medine Gülü Harika İlahi

Abdurrahman Önül – Medine Gülü Harika İlahi başlıklı ilahiyi hem video olarak dinleyebilir, hem de alttaki linkten mp3 olarak indirebilirsiniz. Abdurrahman Önül – Medine Gülü Harika İlahi başlıklı ilahiye henüz sözleri eklenmemiştir. En kısa sürede ilahi sözleri eklenecektir.

Hemen İzle

Abdurrahman Önül – Doldur Sofi TriLahi.Com

Abdurrahman Önül – Doldur Sofi TriLahi.Com başlıklı ilahiyi hem video olarak dinleyebilir, hem de alttaki linkten mp3 olarak indirebilirsiniz. Abdurrahman Önül – Doldur Sofi TriLahi.Com başlıklı ilahiye henüz sözleri eklenmemiştir. En kısa sürede ilahi sözleri eklenecektir.

Hemen İzle

Abdurrahman Önül-Hasretin ile

Abdurrahman Önül Hasretin ile 2013 Yeni ilahi başlıklı ilahiyi hem video olarak dinleyebilir, hem de alttaki linkten mp3 olarak indirebilirsiniz. Abdurrahman Önül Hasretin ile 2013 Yeni ilahi başlıklı ilahiye henüz sözleri eklenmemiştir. En kısa sürede ilahi sözleri eklenecektir.

Hemen İzle

Abdurrahman Önül – Gül Yüzlü Peygamberim

Abdurrahman Önül – Gül Yüzlü Peygamberim başlıklı ilahiyi hem video olarak dinleyebilir, hem de alttaki linkten mp3 olarak indirebilirsiniz. Abdurrahman Önül – Gül Yüzlü Peygamberim başlıklı ilahiye henüz sözleri eklenmemiştir. En kısa sürede ilahi sözleri eklenecektir. Aranan kelimeler:abdurrahman önül gül yüzlü peygamberim indir boxca

Hemen İzle

Abdurrahman Önül – Kerbela ( Hz. Hüseyin in Şehit Olması )

Abdurrahman Önül – Kerbela ( Hz. Hüseyin in Şehit Olması ) başlıklı ilahiyi hem video olarak dinleyebilir, hem de alttaki linkten mp3 olarak indirebilirsiniz. Abdurrahman Önül – Kerbela ( Hz. Hüseyin in Şehit Olması ) başlıklı ilahiye henüz sözleri eklenmemiştir. En kısa sürede ilahi sözleri eklenecektir.

Hemen İzle

Abdurrahman Önül – Yaralıyım

Abdurrahman Önül – Yaralıyım başlıklı ilahiyi hem video olarak dinleyebilir, hem de alttaki linkten mp3 olarak indirebilirsiniz. Abdurrahman Önül – Yaralıyım başlıklı ilahiye henüz sözleri eklenmemiştir. En kısa sürede ilahi sözleri eklenecektir.

Hemen İzle