Abdulbaki Kömür ilahileri


Abdülbaki KÖMÜR ilahileriAbdulbaki Kömür’ ait ilahileri aşağıda bulabilirsiniz. Dinlediğiniz ilahinin hemen alt tarafından, eğer eklenmişse, ilahiye ait sözleri de okuyabilirsiniz.

Abdülbaki Kömür Kimdir?
1961 Sivas Güründe doğdu. 1981’de Sivas I.H.L.sinden mezun oldu. Daha sonra İst. Ünv. Edb. Fak. Psikoloji Bölümünü bitirdi. 3 yıl Milli Eğitim’de öğretmenlik, 3 yıl özel bir yurtta idarecilik, 7 yıl özel bir okulda rehber öğretmenlik yaptı. Bir dönem Marmara FM’de program yaptı. Cuma günleri SEYR FM de program yapıyor. Halen SOSYAL DOKU DERNEĞİ nde pskolojik danışmanlık yapmaktadır.Genç doku dergisinde yazarlıga devam ediyor. Evli ve 3 çocuk babası. ” HAYAT, İMAN VE CİHAT” ”RÜZGAR” gibi birçok ezginin söz yazarı ve bestekârıdır…

Abdulbaki Kömür – Selam Yolunda

Abdulbaki Kömür – Selam Yolunda başlıklı ilahiyi hem video olarak dinleyebilir, hem de alttaki linkten mp3 olarak indirebilirsiniz. Abdulbaki Kömür – Selam Yolunda başlıklı ilahiye henüz sözleri eklenmemiştir. En kısa sürede ilahi sözleri eklenecektir.

Hemen İzle

Abdulbaki Kömür – Anne

Abdulbaki Kömür – Anne başlıklı ilahiyi hem video olarak dinleyebilir, hem de alttaki linkten mp3 olarak indirebilirsiniz. Abdulbaki Kömür – Anne başlıklı ilahiye henüz sözleri eklenmemiştir. En kısa sürede ilahi sözleri eklenecektir.

Hemen İzle

Abdulbaki Kömür – Dilara

Abdulbaki Kömür Dilara başlıklı ilahiyi hem video olarak dinleyebilir, hem de alttaki linkten mp3 olarak indirebilirsiniz. Abdulbaki Kömür Dilara başlıklı ilahiye henüz sözleri eklenmemiştir. En kısa sürede ilahi sözleri eklenecektir.

Hemen İzle

Abdulbaki Kömür – Bir Yerde İnsanlar Ölür

Abdulbaki Kömür – Bir Yerde İnsanlar Ölür başlıklı ilahiyi hem video olarak dinleyebilir, hem de alttaki linkten mp3 olarak indirebilirsiniz. Abdulbaki Kömür – Bir Yerde İnsanlar Ölür başlıklı ilahiye henüz sözleri eklenmemiştir. En kısa sürede ilahi sözleri eklenecektir.

Hemen İzle

Abdulbaki Kömür – Ar Geliyor

Abdulbaki Kömür – Ar Geliyor başlıklı ilahiyi hem video olarak dinleyebilir, hem de alttaki linkten mp3 olarak indirebilirsiniz. Abdulbaki Kömür – Ar Geliyor başlıklı ilahiye henüz sözleri eklenmemiştir. En kısa sürede ilahi sözleri eklenecektir.

Hemen İzle

Abdulbaki Kömür – Borç

Abdulbaki Kömür – Borç başlıklı ilahiyi hem video olarak dinleyebilir, hem de alttaki linkten mp3 olarak indirebilirsiniz. Abdulbaki Kömür – Borç başlıklı ilahiye henüz sözleri eklenmemiştir. En kısa sürede ilahi sözleri eklenecektir.

Hemen İzle

Abdulbaki Kömür – Yiğit

Abdulbaki Kömür – Yiğit başlıklı ilahiyi hem video olarak dinleyebilir, hem de alttaki linkten mp3 olarak indirebilirsiniz. Abdulbaki Kömür – Yiğit başlıklı ilahiye henüz sözleri eklenmemiştir. En kısa sürede ilahi sözleri eklenecektir.

Hemen İzle

ABDULBAKİ KÖMÜR – KINASIN DUNYA

KINASIN DUNYA ABDULBAKİ KÖMÜR başlıklı ilahiyi hem video olarak dinleyebilir, hem de alttaki linkten mp3 olarak indirebilirsiniz. KINASIN DUNYA ABDULBAKİ KÖMÜR başlıklı ilahiye henüz sözleri eklenmemiştir. En kısa sürede ilahi sözleri eklenecektir.

Hemen İzle

Ey Şehit | Abdülbaki Kömür

Hayat iman ve cihad alnımızın yazısı Gözlerimde bir hırsı kamçılayan bir arzu Sana ulaşan çağrı Ey şehid ey şehit Alnı öpülesiler her biri bir dağ gibi Düşseler vurulup da kanlarıyla boğacak Zulmün soğuk sesini Ey şehid ey şehit Gün geçtikçe büyüyor gönüllerin ateşi Taş yürek ses veriyor doğan İslam güneşi İlk düşen sensin yola Ey […]

Hemen İzle

Abdulbaki Kömür – Yalnızlığın Bestesi

Yalnızlığın bestesini söyler gökyüzünde ay yeryüzünde ben… Ah tutulsam da ağlasam gecelerin gözlerine… Yorgan olsun istiyorum yüreğime ay ışığı… Umut açan güllerime ekilmesin kara diken vicdansızca… Ah haykırsam karanlığa çiçeklerin dilleriyle Almasınlar istiyorum penceremden gün ışığını Kirlenmesin temiz dünyam yemyeşil kalsın çayırlar Ve mavi gök… Ah anlatsam düşlerimi bozulmayan renkleriyle Çalmasınlar istiyorum kalbimdeki son ışığı… […]

Hemen İzle